2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Toruń
Dodane 23 kwietnia 2024

Diagnosta Samochodowy - menager okręgowej stacji pojazdów

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Poszukujemy pracownika na stanowisko Menadżera Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, w Toruniu. Jeśli zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu, pracy opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu – zapraszamy!

Zadania:

  • zarządzanie działalnością Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, w tym organizacja pracy Stacji, koordynowanie pracy diagnostów (zespół 2-osobowy), prowadzenie wymaganej dokumentacji,

  • prowadzenie działań mających na celu pozyskiwanie nowych klientów i maksymalizację przychodów Stacji.

  • wykonywanie badań technicznych pojazdów klientów Spółki oraz pojazdów należących do Spółki, zgodnie z posiadanymi zezwoleniami Stacji Kontroli Pojazdów,

  • wsparcie codziennego funkcjonowania serwisu pojazdów należących do Spółki.

  • dbałość o powierzony sprzęt, okresowe przeglądy oraz terminowe zgłaszanie urządzeń do uwierzytelnienia i atestacji,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalną obsługę klientów.

Wymagania:

  • posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty OSKP,

  • biegła znajomość obsługi komputera, umiejętność posługiwania się programami diagnostycznymi pojazdów samochodowych i przyrządami kontrolno-pomiarowymi oraz programem komputerowym w zakresie prowadzenia ewidencji okresowych i dodatkowych badań technicznych pojazdów,

  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata,

  • umiejętność zarządzaniem małym zespołem pracowników, doświadczenie w tym zakresie mile widziane,

  • prawo jazdy min. kat. B, mile widziane kat. C oraz D.

  • umiejętności sprzedażowe oraz inicjatywa w działaniu,

  • chęć zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego,

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności w systemie podstawa oraz premia od obrotu Stacji, pakiet socjalny,

  • możliwość szkoleń podwyższających umiejętności i uprawnienia,

  • perspektywy awansu zawodowego,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie aplikacji w formie CV przez portal.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 906656863