2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Winiary
Diagnostyka SA
Dodane Dzisiaj o 08:12

Diagnosta Laboratoryjny Al. Solidarności 36

Lokalizacja

Poznań, Winiary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie i nadzorowanie badań, laboratoryjna interpretacja wyników badań oraz ich autoryzacja
  • Obsługa aparatów na swoim stanowisku pracy
  • Biegła obsługa informatycznego systemu laboratoryjnego
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego
  • Doskonałej organizacji pracy i chęci ciągłego rozwoju zawodowego
  • Komunikatywności i umiejętności współdziałania

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium mikrobiologicznym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (możliwe zatrudnienie na kontrakt)
  • Miejsce pracy: Al. Solidarności 36, laboratorium ambulatoryjne
  • Praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli w godzinach 07:00-14:35 oraz 13:25-21:00

Nasi pracownicy na co dzień:

  • Pracują w laboratoriach z najnowszą technologią
  • Mają możliwość otworzenia i dofinansowania specjalizacji
  • Korzystają z pakietu socjalnego m.in: karty multisport, opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia, zniżek na badania laboratoryjne, kursów językowych on-line
  • Biorą udział w rekrutacjach wewnętrznych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Winiary
ID: 910977432