2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Jawor
Dodane 04 kwietnia 2024

Diagnosta Laboratoryjny

Lokalizacja

Jawor

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: CDT Medicus Jawor

Zakres obowiązków:

·    samodzielne wykonywanie czynności medycyny laboratoryjnej

·    prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

·    obsługa aparatury medycznej​

Oczekiwania:

·    czynne prawo wykonywania zawodu

·    znajomość laboratoryjnego systemu informatycznego

·    dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków

·    umiejętność pracy w zespole

Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:

·    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·    możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej

·    pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji

·    pakiet pozapłacowy (m.in. karta sportowa, opieka medyczna)

Lokalizacja

Jawor,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jawor
ID: 909414444