2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Legnica
Rafał Kaźmierczak
Dodane 29 maja 2024

Diagnosta / Elektromechanik - w ASO Iveco, Fiat, Jeep

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka pojazdów marek IVECO, Fiat, Jeep: Identifikowanie problemów technicznych oraz ustalanie skomplikowanych przyczyn awarii za pomocą nowoczesnych narzędzi diagnostycznych.

  • Dokonywanie napraw: Wykonywanie wszelkich napraw mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych zgodnie ze standardami marki.

  • Aktualizacja oprogramowania: Utrzymywanie najnowszych wersji oprogramowania samochodów i narzędzi diagnostycznych.

  • Współpraca z zespołem serwisowym: Ściśła współpraca z mechanikami, doradcami serwisowymi i kierownikiem serwisu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

  • Szkolenia: Uczestnictwo w szkoleniach i kursach zapewnianych przez producentów samochodów w celu ciągłego doskonalenia umiejętności i pozostania na bieżąco z najnowszymi technologiami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki związane z mechaniką pojazdową lub elektromechaniką.

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w serwisach marki Iveco, Fiat, Jeep lub innych producentów pojazdów komercyjnych.

  • Biegła znajomość komputerowej diagnostyki pojazdowej oraz obsługi specjalistycznego sprzętu diagnostycznego.

  • Praktyczna wiedza z zakresu systemów elektrycznych i elektronicznych stosowanych w pojazdach.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B, posiadanie prawa jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem.

  • Dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku motoryzacyjnym, obecnej na tym rynku już ponad 27 lat.

  • Możliwość podjęcia ciekawych wyzwań i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia dostosowane do standardów marek Iveco i Stellantis.

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, uwzględniający umiejętności i doświadczenie kandydata.

  • Dostarczenie wszelkich niezbędnych narzędzi i sprzętu, niezbędnych do efektywnego wykonywania obowiązków na stanowisku.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 918504401