2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Włochy
Dodane 25 kwietnia 2024

Diagnosta / Elektromechanik Samochodowy

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi ponad 30 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Alfa Romeo, Citroen, DS, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, LEVC, Mazda, Mercedes-Benz, MG, Opel, Peugeot oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie, Łodzi i Rzeszowie. Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: al. Krakowska 169, Warszawa

Nr ref.: SDS/2024/95

Twoje zadania:

  • samodzielna diagnostyka samochodów osobowych

  • bieżąca konserwacja i przegląd

  • obsługa klimatyzacji samochodowej

  • wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku diagnosty lub elektromechanika

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektromechanik lub mechanik samochodowy

  • wiedza z zakresu mechaniki samochodowej

  • prawo jazdy kat. B

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy

Dla Ciebie:

  • umowa o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Karta Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 911035562