2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Wielkopolskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Poznań
  6. Dostawca, kurier miejski - Jeżyce
Dodane 13 kwietnia 2024

DHL Kierowca Kurier, Kostrzyn Wlkp, dobre warunki, rabaty!!

Wynagrodzenie

5 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: Tak

Zatrudnię kierowcę KAT B na stanowisko kuriera w firmie DHL - MAGAZYN KOSTRZYN WIELKOPOLSKI

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • prawo jazdy KAT B i doświadczenie w prowadzeniu busa;
  • niekaralność;
  • dyspozycyjność;
  • punktualność;
  • samodzielność;
  • kultura osobista;
  • pozytywne nastawienie do ludzi,

PODSTAWOWE ZADANIA

  • rozwóz i zbiór paczek na określonym rejonie;
  • rzetelne rozliczanie się z dokumentów oraz pobranej gotówki;
  • dbanie o czystość i porządek w aucie,

OFERUJĘ

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • praca od poniedziałku do piątku po 8/9 godzin (zadaniowy czas pracy)
  • szkolenie przygotowujące do pracy;
  • stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną wyników i zaangażowania (procent od faktury);
  • terminowe wynagrodzenie;
  • możliwość rozliczania się co dwa tygodnie lub raz w miesiącu;
  • możliwość zabierania auta pod dom;
  • świadczenie urlopowe;
  • rabat pracowniczy na paliwo;
  • zadaniowy czas pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 702485956