2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Bogucice
Dodane 06 maja 2024

Detektyw freelancer (Bielsko-Katowice) dodatkowa dla taxi, uber,

Wynagrodzenie

1 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Biuro Detektywistyczne poszukuje freelancerów do pracy na stanowisko:

- detektyw (asystent/ka) na teren Katowice, Bielsko-Biała i okolice

Atuty pracy:

- stała pewna praca po okresie próbnym

- satysfakcja z pomagania osobom w ich różnych i ciężkich sytuacjach życiowych

- nienormowany czas pracy, bywają dni w kolejności wolne lub niewymagające dyspozycyjności

- możliwość zaplanowania długich urlopów

- elastyczne zarobki zależne od doświadczenia i zaangażowania

- brak monotonii

- możliwość rozwoju

Zakres obowiązków:

- kontakt z klientem

- wyjazdy i działania w terenie

- wywiady i ustalenia

Wymagania:

- uprzejmość, życzliwość, odpowiedzialność

- pełna dyspozycyjność i zaangażowanie

- rzetelność połączona ze skrupulatnością

- własny pojazd i prawo jazdy kat. B

- licencja detektywa lub spełnienie wymagań do jej uzyskania

- zdolność kreatywnego myślenia

- dobra kondycja oraz nienaganny wygląd

- podstawy obsługi komputera, pakiety biurowe i edytory video

- obsługa urządzeń elektronicznych (kamery, aparaty itp.)

Minusy pracy:

- praca często w nie komfortowych warunkach

- częste wyjazdy w kraju i za granicą

- spontaniczne wyjazdy w różnych godzinach

- życie prywatne i czas prywatny często zależny od zleceń

- wysoki poziom stresu

- gotowość i dostępność pod telefonem 24h

Osoby zdecydowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem. Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 916493984