2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bronowice
Dodane 16 kwietnia 2024

Demontaż i montaż zderzaków ustawianie świateł spawanie plastików

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy doświadczonej osoby znającej budowę samochodu i potrafiącą demontować elementy karoserii do naszego zespołu.

Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji i masz doświadczenie w demontażu samochodów, zapraszamy do aplikowania na stanowisko demontażysty samochodowego.

Wymagania: Doświadczenie w demontażu samochodów lub pokrewnym stanowisku.

Znajomość narzędzi i sprzętu związanych z demontażem.

Umiejętność pracy w zespole. Staranność i precyzja w wykonywanych czynnościach. Odpowiedzialność wobec powierzonych zadań.

Obowiązki: Demontaż głównie reflektorów i zderzaków samochodowych zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Utrzymywanie porządku na terenie warsztatu.

Współpraca z innymi członkami zespołu.

Raportowanie usterek,

Cenna umiejętność znajomość technik spawania plastiku.

Dyspozycyjność.

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Możliwość rozwoju zawodowego.

Przyjazną atmosferę pracy. Elastyczne godziny pracy (do uzgodnienia).

Jeśli jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku i masz odpowiednie kwalifikacje, chcielibyśmy Cię poznać. Prosimy o przesłanie swojego CV

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 869364224