2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Wołomin
Dodane 29 kwietnia 2024

Dellner Brygadzista Produkcji

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasza Firma jest częścią grupy DELLNER BUBENZER będącej światowym liderem w projektowaniu oraz produkcji układów hamulcowych i hydraulicznych dla sektora obsługi ładunków (w tym kontenerowych), dźwigów i wciągników, górnictwa, przemysłu morskiego, sektora ropy i gazu oraz energetyki wiatrowej. Grupa zatrudnia ponad 1000 osób, a jej roczne przychody sięgają 200 mln euro. Firma DELLNER BUBENZER działa w ponad 25 lokalizacjach na całym świecie.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji materiałów ciernych stosowanych w przemyśle, głównie w sektorze kolejowym. Firma w swojej siedzibie pod Warszawą zatrudnia 60 osób, a jej produkty sprzedawane są na całym świecie.

OBOWIĄZKI :

·         Zarządzanie zespołem podległych pracowników zmiany

·         Organizacja pracy podległych pracowników zmiany zgodnie z grafikiem produkcji

·         Nadzór nad realizacją procesu produkcji

·         Szkolenia nowych pracowników

·         Zaopatrywanie stanowisk pracy w niezbędne zasoby

·         Przygotowanie stanowisk pracy po zmianie asortymentu

·         Raportowanie wykonanej produkcji

·         Zgłaszanie poważniejszych awarii do działu Utrzymania Ruchu

·         Dbanie o bezpieczeństwo podległych pracowników i pilnowanie porządku w miejscu pracy.

WYMAGANIA :

·         Mile widziane wykształcenie średnie

·         Minimum 1 lata pracy na podobnym stanowisku

·         Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

·         Umiejętność zarządzania zespołem i podejmowania decyzji

·         Samodzielność i odpowiedzialność

·         Znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY :

  • Pracę pełną ciekawych wyzwań dla firmy będącej częścią międzynarodowej korporacji, a jednocześnie przyjazną atmosferę pracy charakterystyczną dla małej rodzinnej firmy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Premie za osiągnięcie wyznaczonych celów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Liczne szkolenia

  • Paczki świąteczne dla dzieci.

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 913689018