2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Narol
Dodane 22 maja 2024

Delikatesy Premium Dudek - Narol (Sklep Spożywczy)

Lokalizacja

Narol

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Delikatesy Premium Dudek (sklep spożywczy) poszukuje osoby do pracy.

Wymagania i opis stanowiska:

  • sprzedaż - obsługa klientów za pomocą kasy fiskalnej (zapewniamy szkolenie)

  • dobra organizacja pracy

  • przyjmowanie dostaw i wykładanie towarów

  • dbanie o wizerunek sklepu

  • zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie

  • umiejętność pracy w zespole

  • punktualność

Oferujemy:

  • stabilną pracę w długoletniej firmie

  • pracę w miłej atmosferze

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli ta oferta Cię zainteresowała prześlij nam swoje CV poprzez wiadomość OLX bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu: 60*******27.

Lokalizacja

Narol,

Podkarpackie

Podkarpackie, Narol
ID: 920234413