2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Mokotów
Dodane 25 kwietnia 2024

DEKORATORKA Suknie ślubne / Декоратора весільних суконь (4-6k zł)

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Слава Україні!

Шукаємо Декоратора весільних суконь / вишивальниця

- Договір про роботу

Опис

Dama COUTURE

Шукає людей для оздоблення весільних суконь (вишивання, шиття вручну, та шиття на машині)

Місце роботи: Варшава - Мокотув

Обов'язки:

Декорування (вишивання) весільних суконь

Вимоги

перевага:

- досвід роботи декоратором/вишивальницею

- вміння шити руками або на машинці

ми пропонуємо:

5000 зл-6000 зл

повна зайнятість

Вся команда переважно з України

Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами

Pracownia sukni ślubnych i sukienek DAMA Couture poszukuje dodatkowych osób na stanowisko DEKORATOR (haftowanie / zdobienie) sukien ślubnych.

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków:

  • Haftowanie / zdobienie / dekorowanie sukien ślubnych

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie w haftowaniu / zdobieniu / dekorowaniu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 4000-6000 zł na rękę

  • zatrudnienie na pełen etat (umowa o pracę)

  • stabilną pracę przez cały rok

  • nowe maszyny, sprawdzone wykroje, manekiny w każdym rozmiarze

  • możliwość rozwoju w świetnym zespole (głównie z Ukrainy)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt +48**********51

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 777548160