2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Dekorator Sukni ślubnych - Warszawa

Wynagrodzenie

6 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pracownia krawiecka poszukuje DEKORATORA sukni.

Miejsce pracy: Warszawa – Śródmieście (Centrum)

Zakres obowiązków:

  • dekoracja sukni koronkami i aplikacjami

  • maszynowe naszywanie haftów i koronek na sukniach

  • dokładność i staranność w przyszywaniu elementów

Wymagania:

  • dyplom w specjalności wzornictwo, projektowanie ubioru, design lub kierunek plastyczny

  • doświadczenie w dekorowaniu odzieży (doświadczenie w dekoracji sukien ślubnych będzie dodatkowym atutem)

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • odpowiedzialność i uczciwość

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie na pełen etat

  • stabilne zatrudnienie przez cały rok

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość awansu i rozwoju

  • pracę w pracowni o najwyższych standardach rynkowych

  • udział w ciekawych i ambitnych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt +48 508 948 555

Кравецьке ательє шукає декоратор сукні.

Місце роботи: Варшава - Центр

Обов'язки:

  • декорування сукні вишивкою та мереживними аплікаціями

  • машинна вишивка та шиття мережив на сукнях

  • акуратність і старанність у пришиванні елементів

Вимоги:

  • диплом за спеціальністю дизайн, дизайн одягу або художнє керівництво

  • освід декорування одягу

  • здатність працювати в умовах дефіциту часу

  • відповідальність і чесність

Ми пропонуємо:

  • приваблива винагорода

  • повна зайнятість

  • стабільна робота протягом року

  • робота в компанії, що динамічно розвивається, з утвердженою позицією на ринку

  • можливість просування та розвитку

  • робота в майстерні з найвищими стандартами ринку

  • участь у цікавих та амбітних проектах

Зацікавлені просимо звертатися за телефоном +48 508 948 555

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 840520006