2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 21 kwietnia 2024

Dekarz - umowa 18-20€ /dzialalnosc gosp. 25-28€/blisko granicy

Wynagrodzenie

80 - 150 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Inny

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

istnieje mozliwosc stalego zatrudnienia na umowe o prace w niemieckiej firmie lub podjecia stalej wspolpracy z osoba na wlasnej dzialalnosci gospodarczej.

Miejsce pracy: Leipzig i okolice, blisko granicy z Polska

Kontrakt na okres: nieokreślony

Zakres pracy:

  • prace dekarskie

  • wykrywanie i naprawa ewentualnych usterek

  • prace wykończeniowe (krawędzie, kopuły, szczyty dachowe)

  • kładzenie izolacji, klejenie materiałów hydroizolacyjnych

  • usuwanie starych pokryć dachowych

  • praca przy wykonywaniu pokryć dachów płaskich

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie zawodowe - możliwe również bez dyplomu + doświadczenie zawodowege.

  • znajomość języka niemieckiego - wyzsza stawka

  • Zachowanie zorientowane na zespół.

  • Elastyczność, niezawodność

  • sprawność fizyczna i zdolność do samodzielnej pracy

  • przesłanie do nas aktualnego CV , świadectw pracy, referencji od osób, które potwierdzą kwalifikacje kandydata poprzez APLIKUJ TERAZ,

  • doświadczenie w zawodzie min. 5 lat,

  • dyspozycyjność,

  • chęć do wyjazdu za granicę,

  • posiadanie własnego samochodu

osoby zainteresowane prosze o przeslanie aktualnego CV lub kontakt telefoniczny pod numerem:

0049160*****342 - rozmowa w jezyku polskim

Pozdrawiam

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911633229