2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Bieńczyce
Dodane 29 maja 2024

Dekarz, Pomocnik, Blacharz budowlany - praca od zaraz

Wynagrodzenie

25 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

aktualizacja 17/06/2024

Firma budowlana o specjalności dekarskiej poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą Dekarzy, Blacharzy budowlanych oraz pomocników.

Wykonujemy i prowadzimy budowy związane z wykonawstwem hydroizolacji dachów płaskich i tarasów. Wymagane doświadczenie, możliwość przyuczenia dla pomocników.

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Twój zakres obowiązków

  • proste prace dekarskie przy membranach i papach termozgrzewalnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy pracach dekarskich

  • POSIADANIE czynne prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane - czytanie dokumentacji projektowej

  • Rzetelność w wykonywanych pracach

  • Punktualność

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony bez przestojów sezonowych

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 1996 roku

  • transport firmowy na koszt firmy (w razie potrzeby delegacji -standardowo powroty do domu)

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zakwaterowanie służbowe

  • KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY - +48**********27

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 838871047