2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Lubuskie
  6. Zarządzanie sklepem - Kostrzyn nad Odrą
deichmann
Dodane 11 czerwca 2024

Deichmann Kierownik sklepu w Kostrzynie nad Odrą

Wynagrodzenie

7 000 - 7 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Dołącz do naszego zespołu jako Kierownik sklepu w Kostrzynie nad Odrą.

Opis stanowiska:

  • realizowanie planów sprzedaży,

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem sprzedawców,

  • dbałość o przestrzeganie zasad prezentacji towaru,

  • bezpośredni udział w obsłudze klientów i wykonywaniu prac towarowych.

Wymagania:

  • wysokie poczucie obowiązku,

  • zdyscyplinowanie i pełna dyspozycyjność,

  • zdolności organizacyjne i predyspozycje kierownicze,

  • pozytywne nastawienie do pracy i umiejętność motywowania zespołu,

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klientów.

Zalety naszej oferty:

  • dbamy o stabilność zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy,

  • wynagrodzenie w okresie szkolenia 7 000 zł brutto,

  • wynagrodzenie po okresie szkolenia 7 800 zł brutto plus prowizja od obrotu

  • z wszystkimi pracownikami zawieramy umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony,

  • zapewniamy profesjonalny system szkoleń,

  • stwarzamy możliwość rozwoju w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 919895386