2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Dębno
Dodane 09 kwietnia 2024

Dębno praca - Firma rodzinna - Złota rączka - Serwis 30zł/h NA RĘKĘ

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dębno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dzień dobry, szukamy członka zespołu o charakterze złota rączka.

Jesteśmy małą wielobranżową firmą rodzinną, zajmujemy się m.in. sprzedażą internetową.

Działalność prowadzimy w Dębnie.

Jeśli szukasz stałej pracy i posiadasz następujące cechy to świetnie trafiłeś:

  • odpowiedzialny

  • pomocny

  • pracowity

  • skuteczny

  • sumienny

  • potrafiący pracować samemu

  • potrafiący zorganizować sobie plan pracy

  • posiadający doświadczenie

  • uczciwy

  • dyspozycyjny

  • kontaktowy

  • empatyczny

  • zachowuje czystość w miejscu pracy

  • uprzejmy

  • bez nałogów alkohol / narkotyki / kompulsywne przeglądanie internetu

  • posiadający prawo jazdy kat.B

Praca jest bardzo ciekawa, brak jest w niej monotonii, zadania są rozpisane na bieżąco do miesiąca na przód, chyba że wskoczy coś jako priorytet.

Przykładowy zadania w pracy: montaż regałów / wymiana uszczelek w jakimś urządzeniu / montaż lamp oświetleniowych / osadzenie drzwi / pomalowanie ściany itp.

Zależy co w danym momencie robimy.

Ogólnie obycie: / prace mini remontowe / serwisowe / mechanika - spawanie mile widziane itp. - po prostu złota rączka

Stale rozwijamy się, praca odbywa się atmosferze szacunku.

Chcemy na Tobie polegać i współpracować, a nie zajmować się organizacją i nadzorem.

Jesteś odpowiedzialny za swoją pracę i skuteczną pomoc Nam, tak abyśmy mogli skupić się na rozwijaniu firmy i aby móc wynagradzać Ciebie zgodnie z oczekiwaniami. Jednocześnie doganiając galopującą inflację.

Wymagamy zaangażowania w daną czynność. Np. montaż drzwi, jeżeli nie masz doświadczenia to oczekujemy, że zadzwonisz do sklepu bądź sprawdzisz poradnik jak coś zrobić, bądź co wybrać.

U nas nie ma ''pracy'' jest współpraca. Jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do pracy w kategorii ''idę do roboty'' - to u nas tak nie działamy.

Posiadamy profesjonalny sprzęt (Wyznajemy zasadę że przecinak i młotek nie wystarczy), a także niezbędne ochronę.

Posiadamy małe auto dostawcze z przyczepką i duże auto dostawcze furgon / blaszak.

Nie ma dla nas ograniczeń wiekowych, jeżeli w starszym wieku masz siłę, chęć i brak problemów ze zdrowiem to śmiało aplikuj.

Długość zatrudnienia: szukamy kogoś do wieloletniej współpracy, nie chcemy nikogo zatrudniać na chwilę.

Wynagrodzenie na rękę: 30zł / h

  • dodatki na święta

  • możliwe nadgodziny dodatkowo płatne

Pracę rozpoczynamy od 7:00 / 8:00

CV / informacje o sobie proszę przesyłać na OLX Tel. kontaktowy 53*******10

Jeżeli poszukujesz takiej pracy jak w ogłoszeniu i spełniasz warunki to śmiało pisz i dzwoń, ponieważ takiej osoby potrzebujemy.

Jeśli wiesz że nie podołasz i liczysz na to że jakoś to będzie, to nie marnuj naszego i swojego czasu.

Lokalizacja

Dębno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dębno
ID: 903166705