2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Targówek
Dodane 30 kwietnia 2024

Dam pracę w sklepie Żabka - Warszawa Targówek

Wynagrodzenie

28 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby na stanowisko Kasjer/ka - Asystent/ka Sprzedaży w sklepie sieci Żabka na ul. Korzystnej na Targówku. Praca w trybie zmianowym 05:30 - 14:30 oraz 14:30 - 23:30

Zakres obowiązków: obsługa klienta (kasa, barek z przekąskami) jak i zajęcia na sali sprzedaży (przyjmowanie dostaw, prace magazynowe, układanie towaru na półkach, dbanie o prawidłową ekspozycję produktów oraz cen, dbanie o ogólny porządek i estetykę sklepu).

Oferuję:

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie

  • 24 zł netto podstawy na początku w okresie wdrożenia oraz możliwość podwyżki w zależności od poziomu wykonywania obowiązków i samodzielności

  • Premie i dodatki związane z utrzymywaniem standardów sieciowych

  • Pracę w małym, zgranym zespole oraz miłą atmosferę w pracy

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Pozytywnego nastawienia do ludzi i powierzanych obowiązków

  • Sumienności i rzetelności w wykonywaniu zadań

  • Punktualności

  • Samodzielności i postawy pro aktywnej

  • Doświadczenie w pracy w sklepie jest mile widziane ale nie jest warunkiem koniecznym (zapewniamy szkolenia i wsparcie)

  • Mile widziany status studenta

Zgłoszenia proszę przesyłać w wiadomości lub mailowo - oddzwonimy! Możesz również zgłosić kandydaturę bezpośrednio na podany numer telefonu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 769227827