2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tarnowskie Góry
Dodane 23 kwietnia 2024

Dam pracę - stolarz, pomocnik stolarza

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MAGMARIS Spółka Jawna zatrudnimy lakiernika, stolarza, pomocnika stolarza.

Praca na stolarni i montaże na wyjazdach krajowych i zagranicznych. Praca na umowę. Dla zaangażowanych pracowników, duża mozliwość do dobrych stawek.

Obowiązki:

·        obsługa maszyn i urządzeń

·        montaż mebli

·        przygotowanie mebli i akcesoriów do montażu/wysyłki

·        załadunek i rozładunek oraz transportem mebli

·        przygotowanie i utrzymanie porządku na stanowisku pracy

·        odpowiedzialność za wysoką jakość wytworzonych mebli i ich estetykę.

Wymagania

·        Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·        Umiejętność posługiwania się narzędziami i precyzyjność

·        Poczucie estetyki, dbałość o detale i chęć świadczenia usług na najwyższym poziomie

·        Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie

·        Chęci rozwoju oraz pozytywne nastawienie

·        Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kategorii B

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 852981905