2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bytom
Dodane 27 maja 2024

Dam pracę stanowisko Kierownik laboratorium

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Kierownik laboratorium

Twój zakres obowiązków:

•             koordynację pracy laboratorium,

•             prowadzenie dokumentacji związanej z pracą laboratorium,

•             raportowanie wyników badań laboratorium,

•             zarządzanie podległym zespołem pracowników,

•             ścisła współpraca z inwestorem oraz nadzorem inwestorskim,

•             reprezentowanie firmy przed klientami przy jednoczesnym budowaniu relacji                biznesowych

Nasze wymagania

•             preferowane wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,

•             minimum 2-letnie doświadczenie w pracy laboratorium budowlanym,

•             mile widziana praca na stanowisku kierowniczym w laboratorium drogowym,

•             bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność kierowania zespołem ludzkim,

•             umiejętność organizacji pracy własnej

•             umiejętność pracy pod presją czasu,

•             praktyczna znajomość obowiązujących przepisów i norm,

•             znajomość pakietu MS Office,

•             prawo jazdy kat. B,

•             gotowości do pracy w delegacji

To oferujemy:

•             stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

•             interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,

•             możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 921197548