2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Dam pracę masażystce

Wynagrodzenie

50 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o pracę

Do salonu masażu leczniczego na Powiślu poszukuję masażystki.

Zakres obowiązków:

- wykonywanie masaży,

- utrzymywanie czystości w gabinecie oraz dbanie o ogólny wizerunek salonu

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientem

Od kandydatki oczekujemy:

- ukończonych kursów / szkoły niezbędnych do wykonywania masaży

- mile widziany ukończony kurs maderoterapii

- znajomości podstawowych technik masażu (rozluźniający, drenaż limfatyczny)

- elastyczności godzin pracy oraz dostępności również w weekendy (2x w miesiącu)

- umiejętności budowania relacji z klientami

- znajomości języka polskiego  (warunek konieczny)

Co możemy zaoferować:

- szkolenia w masażach, również autorskich w których specjalizuje się nasz salon

- stawka godzinowa na początek 50-60 zł brutto w zależności od umowy. Wraz z rozwojem i osiąganiem dobrych wyników gwarantujemy premie lub zwiększenie stawki godzinowej

- elastyczny grafik

- zniżki pracownicze

- możliwość wdrażania własnych pomysłów

- prywatną ubezpieczenie medyczne

CV proszę przesyłać na adres mailowy: praca(małpa)ufmed.pl, nie dzwonić - tylko CV na e-maila

Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonej dokumentacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Studio Masażu Ufmed     zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 Poz. 100).”

Każda aplikacja jest uważnie analizowana, jednak zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 909797360