2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane 20 maja 2024

Produkcja- Łódź Widzew. Od zaraz

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jako agencja AA EURO RECRUITMENT dla naszego klienta poszukujemy chętnych osób do wsparcia produkcji firmy będącej jednym z wiodących producentów pulpy papierowej w Europie.

Stanowisko: Czynności pomocnicze na produkcji

Miejsce pracy: Łódź (dzielnica Widzew)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 27,70 zł brutto/h

  • Prace od poniedziałku do piątku (wolne weekendy!)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • System pracy III zmianowy (6-14, 14-22, 22-6)

  • Możliwość dodatkowego zarobku w ramach nadgodzin dla osób chętnych

Przykładowe zadania:

  • Odbiór wytłoczek na końcu maszyny z pasa produkcji

  • Układanie produktów na palety

  • Owijanie i zabezpieczanie produktów na palecie

Szukamy osób:

  • Zmotywowanych do pracy

  • Zaangażowanych

  • Sumiennych

  • Dyspozycyjnych

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz

  • Zatrudnienie także dla osób bez doświadczenia na produkcji

  • Mile widziani studenci

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

"Niniejsza zgoda jest wyrażona na potrzeby aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez AA Euro Recruitment Poland sp. z o.o."

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 919476555