2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Pomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Gdańsk
  7. Pracownik restauracji fast-food - Brzeźno
Pizzatopia
Dodane 27 kwietnia 2024

Członek Zespołu Pizzatopia. Miejsce inne niż wszystkie

Wynagrodzenie

3 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Dołącz do utopijnego Zespołu i rozwijaj z nami nowoczesny koncept gastronomiczny - PIZZATOPIA. Zostań Członkiem Zespołu i pomóż nam każdego dnia być FAST&SOCIAL.

O PIZZATOPII

Naszą specjalnością jest włoska pizza wypiekana w mniej niż 3 minuty. W Pizzatopii skomponujesz pizzę TAKĄ JAK CHCESZ z dowolnej ilości składników w jednej cenie. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Posiadamy 6 restauracji w 4 polskich miastach - Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, oraz otwartą 22.06 tego roku w Sopocie.

W naszym Zespole każda osoba jest inna. Mamy różnorodne pasje, własny styl obsługi naszych Gości, inne poczucie humoru, natomiast łączy nas WSPÓLNY CEL: podać naszą pizzę możliwie jak najszybciej i w najlepszej, życzliwej atmosferze.

Wierzymy, że można ciężko pracować i dobrze się bawić i codziennie to praktykujemy. Największą wartością jest dla nas dobra atmosfera, szacunek dla drugiej osoby oraz poszanowanie indywidualizmu.

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność co najmniej 3 dni w tygodniu, także w późnych godzinach nocnych, nasze wieczorne zmiany trwają od 17:00/18:00 do 2:30/3:00

  • status ucznia / studenta

  • otwartość, uśmiech, entuzjastyczne nastawienie

    Twoje obowiązki:

  • obsługa Gości Pizzatopii zgodnie z naszymi standardami i Wartościami

  • dbanie o czystość stanowiska pracy

    Oferujemy Ci:

  • stawka początkowa 27,7 zł brutto / h

  • bonusy finansowe i niefinansowe

  • elastyczny grafik zgodny z Twoją dyspozycyjnością

  • rzeczywiste i szybkie możliwości rozwoju kariery - realna możliwość awansu na stanowisko Kierownika Zmiany w przeciągu 2-6 miesięcy

  • dużo dobrej zabawy!

    UWAGA!

  • Poszukujemy osób na okres czasu co najmniej 3 miesięcy

Chciałbyś / chciałabyś wskoczyć na nasz pokład? Zapraszamy do Procesu Rekrutacji!

Nie aplikuj przez CV. Aplikuj do nas TYLKO przez formularz (przycisk Aplikuj Teraz)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 846190611