2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Czarna Białostocka
Dodane 12 kwietnia 2024

Cynkomet Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko ślusarz-monter

Lokalizacja

Czarna Białostocka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

 Zakres obowiązków

- montaż końcowy maszyn i urządzeń rolniczych. - obsługa elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka, wkrętarka, klucz pneumatyczny) - dbanie o  powierzone narzędzia i urządzenia - utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania

-  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub do przyuczenia - umiejętność samodzielnej organizacji pracy. - zdolności manualne. - systematyczność, dokładność, sumienne wykonywanie pracy - zdyscyplinowanie

Oferujemy

-  podnoszenie kwalifikacji (kursy, szkolenia - stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) - przyuczenie do wykonywania pracy . -  pakiet socjalny np. karty MultiSport.

Lokalizacja

Czarna Białostocka,

Podlaskie

Podlaskie, Czarna Białostocka
ID: 911195763