2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Krakow Direct
Dodane 25 kwietnia 2024

Customer Service Specialist

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Krakow Direct to wiodąca firma na krakowskim rynku turystyki przyjazdowej. Rocznie obsługujemy ponad 250000 turystów z różnych krajów i kontynentów, odwiedzających Małopolskę. Istniejemy na rynku od 16 lat i cały czas zajmujemy czołowe miejsca na portalu TripAdvisor.co.uk. Cztery lata temu rozpoczęliśmy ekspansję naszych usług na całą Europę. Nasz zespół liczy ponad 100 zaangażowanych i chcących się rozwijać osób. Dołącz do ludzi, którzy zbudują potęgę polskiej firmy na europejskim rynku turystycznym.

Opis stanowiska:

- obsługa klientów zagranicznych planujących pobyt w Krakowie (odpowiadanie na zapytania poprzez mail, chat),

- przygotowywanie ofert usług turystycznych dla klientów indywidualnych oraz grupowych,

- prezentowanie oferty spółki zainteresowanym klientom, wspieranie w wyborze odpowiednich wycieczek zgodnie z ich preferencjami, dosprzedaż usług,

- bieżące kontakty z klientem, wsparcie na każdym etapie współpracy,

- współpraca z partnerami biznesowymi firmy,

- obsługa wieloetapowego systemu rezerwacji.

Wymagania:

-biegła, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny, znajomość innych języków będzie atutem,

-wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - mile widziane,

-doświadczenie w pracy z klientem,

-bardzo dobre umiejętności interpersonalne,

-sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań (również tych obarczonych presją czasu),

-znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power point).

Oferujemy:

-praca w systemie dwuzmianowym (zmiana 7-15 pracuje z biura, zmiana 14-22 ma możliwość pracy zdalnej),

-biuro w centrum Krakowa,

-wsparcie pozostałych członków zespołu,

-dostęp do platformy do nauki języka angielskiego i niemieckiego,

-karta Multisport,

­-prywatna opieka medyczna,

-spotkania integracyjne.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911065907