2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

Customer Service Representative with French or German

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadanie na pytania klientów telefonicznie oraz mailowo.

  • Koordynacja procesu realizacji usługi u klienta od podpisania umowy do pełnej realizacji zadania.

  • Rozwiązywanie problemów i zgłoszeń od klientów.

  • Udzielanie informacji dotyczących oferowanych usług.

  • Budowanie zaufania i lojalności klientów poprzez profesjonalną i wysokiej jakości obsługę.

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej interakcji z klientami.

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie- umożliwiającą swobodną komunikację (min. B2).

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1).

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta B2B minimum 1-2 lata.

  • Znajomość technik cross-sellingu i up-sellingu.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i zorientowanie na klienta.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu.

  • Dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwijania wiedzy praktycznej.

  • Otwartość na pomysły i opinie wszystkich pracowników.

  • Wsparcie w rozwoju od pierwszego dnia w pracy.

  • Dobrze wyposażone miejsce pracy.

  • Program poleceń (zyskaj od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika).

  • Dofinansowanie do karty Multisport i Multilife.

NOWIMA sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

NOWIMA jest firmą montażową specjalizującą się w realizacji projektów z branży elektrycznej, budowlanej oraz metalurgicznej. Od 5 lat z sukcesem wykonujemy różnorodne projekty inżynieryjne w całej Europie (m.in. w Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii, Włoszech, Szwecji i Francji).

Spawacze, elektrycy, monterzy konstrukcji stalowych zatrudnieni w NOWIMA to grupa ponad 150 wykwalifikowanych pracowników wspieranych przez doświadczony 35-osobowy zespół pracowników biurowych pracujących w dwóch biurach NOWIMA - w Zielonej Górze i Wrocławiu.

Nasze doświadczenie obejmuje realizację w stoczniach, zakładach hutniczych, branży automotive, magazynach, zakładach metalurgicznych i przemysłowych oraz innych średnich i dużych przedsiębiorstwach. Zweryfikowane, kompetentne i profesjonalne zespoły gotowe do realizacji nawet najbardziej ambitnych projektów są znakiem rozpoznawczym NOWIMA.

Zakres usług świadczonych przez naszą firmę:

- spawanie metodami MIG MAG, TIG, MMA

- instalacje elektryczne w obiektach mieszkalnych i przemysłowych,

- montaż konstrukcji stalowych,

- prace ogólnobudowlane

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 912135400