2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ochota
Dodane 14 maja 2024

Customer Service (j. polski i angielski)

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Customer Service

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

  • Koordynacja procesu zamówień i dostaw

  • Komunikacja i nadzór nad stanami magazynowymi w magazynach zewnętrznych

  • Koordynacja wydawania towaru z wraz z dokumentacją

  • Wyjaśnianie braków w dostawie, opóźnień w realizacji zamówień

  • Współpraca z firmami transportowymi

  • Utrzymywanie stałych relacji z klientami firmy w kontekście realizacji zamówień oraz dokumentacji

  • Wewnętrzna komunikacja z Działem Handlowym

  • Administracja obiegu dokumentów

WYMAGANIA:

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu B2/C1

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Multizadaniowość

  • Skrupulatność

OFERTA:

  • Stabilna i rozwojowa praca u dystrybutora, jednego z największych producentów na rynku niemieckim soków, napojów i wody

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach

  • Praca w centrum Warszawy

  • Stabilna, spokojna praca w niewielkim zespole

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 918200292