2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim (B1/B2)

Wynagrodzenie

5 280 - 6 720 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy zespołem rozmaitych osobowości i talentów, które świetnie się uzupełniają. To właśnie sprawia, że wspólnie osiągamy ambitne cele biznesowe. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły, nową energię i osoby.

Twoje codzienne zadania:

  • Odbieranie połączeń, odpisywanie na korespondencję mailową, obsługa chatów,

  • Przyjmowanie zgłoszeń i reklamacji,

  • Pomoc przy zmianach terminów przelotów, odpraw, bagaży, danych osobowych oraz wszelkiego rodzaju spraw organizacyjnych.

Czego możesz się po Nas spodziewać?

  • Atrakcyjną, gwarantowaną stawkę godzinową,

  • Realny do uzyskania system premiowy, atrakcyjne premie na start,

  • Wdrożenie w nowe obowiązki - przekażemy Ci naszą wiedzę podczas szkolenia, za które Ci zapłacimy, aby móc komfortowo rozpocząć pracę,

  • Indywidualnie ustalany grafik - praca możliwa 7 dni w tygodniu,

  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie,

  • Możliwość awansu w strukturze firmy,

  • Pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze w Warszawie.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1 / B2 w mowie i piśmie,

  • Komunikatywnej znajomości języka polskiego,

  • Minimalnej dyspozycyjności miesięcznej na poziomie 100 godzin,

  • Bardzo dobrej umiejętności pracy z komputerem,

  • Sprawnego pisania na klawiaturze,

  • Zaangażowania,

  • Otwartości i komunikatywności.

*Rekrutacja przebiega online.

Daj się poznać.

Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 890881867