2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Karolina Mucha
Dodane 17 czerwca 2024

Customer Care Specialist with German

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

CUSTOMER CARE SPECIALIST Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy i lidera w branży car rental / leasing, poszukujemy kandydatów na stanowisko CUSTOMER CARE SPECIALIST. Warunek konieczny to znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum C1.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Przyjmowanie zleceń od niemieckojęzycznych firm, które mają siedzibę w Niemczech / Austrii /Szwajcarii

  • Przyjmowanie zleceń przez telefon oraz poprzez systemy E-Mail/Online od firm ubezpieczeniowych, firm assistance/leasingowych oraz koordynacja realizacji usługi.

  • Realizacja wszystkich uzgodnionych z klientem procedur (assistance, ubezpieczenia, leasing).

Oczekiwania związane z tym stanowiskiem:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe)

  • Biegła znajomość języka niemieckiego - minimum C1.

  • Co najmniej konwersacyjna znajomość języka angielskiego - B1

  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie użytkownika (Word, Excel, Outlook)

  • 6 -24 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Mile widziane są również osoby bez doświadczenia ale ze znajomością języka niemieckiego C1.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej w języku niemieckim

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowie o pracę oraz system premiowy

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • nagrody jubileuszowe w postaci finansowej oraz dodatkowych dni wolnych

  • coroczne nagrody świąteczne

  • coroczne podwyżki

  • dofinansowanie do wakacji

  • zniżki na wynajem aut

  • praca hybrydowa

  • dodatkowe dni wolne 24 i 31 grudnia

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, która jest liderem na rynku

  • odpowiednie szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem

Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 921207341