2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Katowice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wełnowiec-Józefowiec
Martyna Doktorska
Dodane 29 kwietnia 2024

Customer Care Representative

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Masz pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta i lubisz pracę z ludźmi? Swobodnie posługujesz się językiem angielskim i chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie? Zależy Ci na elastycznych godzinach pracy i stabilnym zatrudnieniu?

Jeśli na wszystkie pytanie odpowiedziałeś/aś twierdząco - ta oferta jest dla Ciebie!

Lokalizacja miejsca pracy: Katowice

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku lub w weekendy - elastyczny wymiar godzin
  • pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 6-20 (po 8h)
  • pracę w systemie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące (z możliwością przedłużenia)
  • benefity pozapłacowe
  • codzienny kontakt z językiem angielskim
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • dostarczanie dokładnych informacji i wskazówek klientom za pośrednictwem czatu
  • doradzanie klientom w zakresie korzystania z usług i narzędzi firmowych
  • wsparcie klientów w zakresie procesów odprawy celnej w wielu krajach
  • pomaganie klientom w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • współpraca z innymi zespołami w firmie
  • praca zgodnie z kalendarzami krajów europejskich

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • pierwszego doświadczenia w obsłudze klienta
  • dostępności i chęci do pracy w wyznaczonych godzinach
  • umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • pozytywnego nastawienia na rozwiązywanie problemów w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla klienta

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 910366963