2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Lubelskie
  6. Cukiernik, piekarz - Lublin
Dodane 02 kwietnia 2024

Cukiernik z pasją do pracy

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Cześć!

Jeśli wypieki są Twoją pasją, a cukierniczy świat to Twój raj, to dobrze trafił*ś!

Doceniamy to, że:

  • jesteś pasjonatem wyrobów cukierniczych

  • znasz różnorodne receptury i potrafisz je dopasować do okazji

  • masz zdolności manualne i zmysł estetyczny

  • podejmujesz inicjatywę

Jakie będą Twoje zadania:

  • produkcja  wyrobów cukierniczych np. ciast, tortów, monoporcji, muffin, tartaletek i innych wyrobów zgodnie z recepturami

  • kontrola jakości surowców oraz przygotowanie ich do produkcji

  • zapobieganie powstawaniu wad i odstępstw od norm jakościowych przy produkcji

  • utrzymywanie porządku i czystości oraz przestrzeganie obowiązujących zasad bhp i ppoż

Co możemy Ci zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość dostosowania wymiaru etatu

  • szkolenia zawodowe i specjalistyczne

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • pracę w miłej atmosferze

Czego oczekujemy?

  • dyspozycji 5 dni w tygodniu w godzinach 6-14

  • aktualnej książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Jeśli jesteś zainteresowan* podeślij swoje CV :)

Nie zapomnij o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych).

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 749351546