2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Mazowieckie
  6. Cukiernik, piekarz - Warszawa
  7. Cukiernik, piekarz - Ochota
Dodane 08 kwietnia 2024

Cukiernik z Pasją

Wynagrodzenie

32 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cukiernia poszukuje Cukiernika!

Kim jesteśmy ?

Cukiernia oferująca produkty: bez cukru, bez glutenu, bazujemy na zdrowych składnikach, a większość oferty jest wegańska, oraz klasyczne cukiernictwo.

Kogo poszukujemy?

Cukiernika, pasją, zaangażowaniem i inicjatywą.

Zakres obowiązków:

Wykonywanie samodzielnie ciast: niepieczonych/ pieczonych, tart, bezy.

Wykonywanie samodzielnie: kremów, musów, konfitur.

Wykonywanie samodzielnie tortów, dekoracji.

Dbanie o estetykę i powtarzalność produktów.

Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz magazynach przestrzeganie obowiązujących zasad bhp.

Wymagania:

Min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku- warunek konieczny!

Praca na zamiennikach cukru (ksylitol, erytryrtol), produktach bez dodatku glutenu (mąka migdałowa, kokosowa) i wegańskich – będzie dodatkowym atutem

Otwartość i zaangażowanie.

Poważne podejście do pracy i powierzonych obowiązków.

Czystość i higiena pracy.

Książeczka do celów sanitarno -epidemiologicznych- warunek konieczny!

Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Atrakcyjną stawkę godzinową, w zależności od doświadczenia.

Stabilne zatrudnienie,

Grafik elastyczny,

Umowa zlecenie w pełnym wymiarze godzinowym.

Rozwój zawodowy z możliwością awansu

Lokalizacja: okolice dworca zachodniego.

Miłą atmosferę pracy w niewielkim i młodym i energicznym zespole!

Jeśli spełniasz ww. warunki

Wyślij nam swoje CV

(mile widziane portfolio wypieków) wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych. Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 910340336