2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Małopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Kraków
  7. Cukiernik, piekarz - Swoszowice
Patryk
Dodane 11 czerwca 2024

Cukiernik / SWOSZOWICE / Piekarnia Rzemieślnicza Zmączeni

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Swoszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Chcesz zacząć swoją przygodę z pieczeniem chleba?

Lubisz gluten i pasjonuje Cię pieczenie lub cukiernictwo (profesjonalne lub w domowym zaciszu)

Pracuj z nami!

PIEKARNIA ZNAJDUJE SIĘ NA UL. JÓZEFA I FLORIANA SAWICZEWSKICH W SWOSZOWICACH!

PRACA W NIEDZIELE I ŚWIĘTA. SYSTEM PRACY 2/2

NOCNE GODZINY PRACY: 3.00-15.00 ( ZMIANY 12H)

WYNAGRODZENIE: 5500-6500 brutto

WARUNKI ZATRUDNIENIA: umowa o prace (po okresie próbnym)

lub B2B \wynagrodzenie netto

WYPŁATA: tryb miesięczny podstawa + premia uznaniowa i/lub świąteczna

możliwość nadgodzin, elastyczny grafik

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o prace/ umowy b2b

  • system premiowy

  • elastyczny grafik

  • zniżki na firmowe produkty

  • staff cards upoważniające do zniżek w wielu krakowskich restauracjach

  • naukę pracy z zakwasem

  • terminowe wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

SZUKAMY OSÓB, KTÓRE:

  • posiadają aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • potrafią pracować zarówno w zespole jak i samodzielnie

  • są kreatywne, lubią piec i bawić się smakami

  • dbają o czystość stanowiska pracy

  • są sumienne, punktualnie i komunikatywne

  • są zaangażowane

  • interesują się cukiernictwem

  • posiadają zdolności manualne i zmysł estetyczny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca z ciastem francuskim na zakwas

  • przygotowywanie kremów, dżemów bazując o nasze autorskie receptury (ale kreatywność zawsze mile widziana)

  • obsługa maszyn piekarniczych i pieca

  • utrzymanie powtarzalności produktu

  • przestrzeganie zasad higieny pracy w kuchni

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Swoszowice
ID: 919475004