2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Kujawsko-pomorskie
  6. Cukiernik, piekarz - Bydgoszcz
Dodane 16 maja 2024

Cukiernik / Pomoc Cukiernika

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Ogłoszenie o pracę: Cukiernik / Pomoc Cukiernika

Firma Poćwiardowski poszukuje utalentowanych i zaangażowanych osób do naszego zespołu! Jeśli masz pasję do wypieków, chcesz rozwijać swoje umiejętności w renomowanej firmie i czerpać radość z tworzenia pysznych wyrobów, ta oferta jest dla Ciebie!

Stanowisko: Cukiernik / Pomoc Cukiernika

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków zależna od działu produkcji:

  • Przygotowywanie różnorodnych wyrobów piekarniczych i cukierniczych zgodnie z przepisami i standardami firmy.

  • Wypiekanie ciast, ciasteczek, croissantów i innych pyszności.

  • Przygotowywanie ciast deserowych, tortów oraz monoporcji.

  • Produkcja na linii technologicznej.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

  • Współpraca z zespołem i wspomaganie w codziennych zadaniach produkcyjnych.

  • Dbanie o wysoką jakość wypieków i estetykę wyrobów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane, ale niekonieczne dla stanowiska pomoc cukiernika).

  • Znajomość technik piekarniczych i cukierniczych.

  • Sumienność, odpowiedzialność i dbałość o szczegóły.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

  • Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.

  • Pracę w przyjaznym zespole.

  • Nowoczesny park maszynowy który ułatwia pracę.

Dołącz do zespołu Poćwiardowski i twórz z nami wyjątkowe wypieki, które podbijają serca naszych klientów!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918696133