2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Mazowieckie
  6. Cukiernik, piekarz - Warszawa
  7. Cukiernik, piekarz - Mokotów
Dodane 11 maja 2024

Cukiernik, Pastry Chef

Wynagrodzenie

28 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Praca szuka ludzi

Gdzie? Nowa lokalizacja kawiarni w stylu Włoskim - Cuore Caffe (Warszawa Powiśle) Klimat południowej części Włoch, a dokładniej region Puglia. Zapach figi, palonej kawy i wypieków, witać Cię będzie już na progu.

Poszukujemy osób z otwartą głową, artystycznym wyczuciem i nie tylko... ludzi człowieczych z sercem i pasją ( fajnie jak będzie do cukiernictwa i Włoch, ale inne pasje również, są czymś pięknym ! )

Zapewniamy ciepłą i rodzinną atmosfere. Rozwój na wielu poziomach. Pełen szacunek do Ciebie i twojej pracy

Stawka: w zależności od doświadczenia

Twój zakres obowiązków

- przygotowywanie wyrobów cukierniczych wypiek pieczywa - nadzór nad jakością przygotowywanych deserów - tworzenie/współtworzenie nowych receptur deserów i wypieków - współtworzenie karty dań - utrzymanie porządku i dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny, zgodnie z zasadami HACCP - dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności - zamawianie produktów spożywczych

Nasze wymagania

- umiejętność pracy w zespole - samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy - kreatywność i pomysłowość w tworzeniu nowych pozycji menu

- powtarzalność smaku - znajomość i przestrzeganie systemu HACCP - punktualność - pasja i zamiłowanie do gotowania - doświadczenia w pracy na stanowisku - gotowość do pracy zmianowej również w święta i weekendy

Oferujemy

praca w dobrze wyposażonej kuchni z nowoczesnymi sprzętami,

możliwość rozwoju zawodowego, otoczenie ambitnym zespołem

Jeśli przedstawiona oferta pracy wydaje Ci się interesująca wyślij CV (z zawarciem zgody na przetwarzanie danych) na adres mailowy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 917585787