2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Śląskie
  6. Cukiernik, piekarz - Szczyrk
Dodane 24 kwietnia 2024

Cukiernik (K/M) – Aries Hotel & Spa Szczyrk

Lokalizacja

Szczyrk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

CUKIERNIK (K/M) – ARIES HOTEL & SPA SZCZYRK

Aries Hotel & Spa Szczyrk powstał w miejscu dawnego Domu Turysty, legendarnym schronisku PTTK. Jest to kolejny obiekt marki Aries, który wzbogacił portfolio grupy Platan Hotels & Resorts.

Hotel zaczął przyjmować pierwszych Gości od grudnia 2023 roku.

To jedyny 5-gwiazdkowy hotel w Szczyrku z Aquaparkiem, SPA oraz z wyjątkową lokalizacją – w samym centrum miasta, z dogodnym dojazdem od strony Bielska-Białej. Hotel posiada 124 pokoje (w tym ponad 70 apartamentów), aquapark o łącznej powierzchni ponad 4000 m2, z 11 jacuzzi, 3 zjeżdżalniami, z wodnym placem zabaw, saunarium oraz punktem gastronomicznym. Do dyspozycji najmłodszych Gości oddana jest sala zabaw, wyposażona w 2-poziomowy małpi gaj, mini boisko, ścianki wspinaczkowe, przestrzeń dla rodziców oraz strefę gamingową z 4 stanowiskami.

O kulinaria Gości dba Restauracja Halka, gdzie do wyjątkowych potraw są serwowane starannie dobrane wina z całego świata, w tym również z Polski.

Ponadto, hotel dysponuje 3 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 380 m2.

 Obecnie do naszego zespołu poszukujemy (k/m):

Cukiernik

Wymagania:

·       doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·       sumienność i odpowiedzialność

·       stałe doskonalenie umiejętności cukierniczych i śledzenie najnowszych trendów w dziedzinie cukiernictwa

·       gotowość do pracy w systemie zmianowym

·       wysoka kultura osobista, miła aparycja, uśmiech

·       umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy w zespole

·       samodzielność i dobra organizacja pracy

·       aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Obowiązki:

·       produkcja ciast, deserów i innych wyrobów cukierniczych zgodnie z recepturami opracowanymi przez szefa cukierni

·       dbałość o świeżość, walory smakowe i estetykę wyrobów cukierniczych

·       utrzymywanie porządku oraz dbanie o czystość miejsca pracy i narzędzi cukierniczych

·       współpraca z innymi działami hotelu

Oferujemy:

•             dopasowaną formę zatrudnienia

•             pracę w młodym, dynamicznym zespole

•             możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

•             wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

•             bezpłatnie: posiłki dla personelu i parking przy hotelu

•             dofinansowanie do pakietu sportowego

•             zniżki na usługi innych obiektów z grupy Aries

Administratorem danych osobowych jest Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 23, 02-822 Warszawa, tel. 22 545 02 45. Wysyłając CV na podany adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie przez Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na wyżej wymienione stanowiska.

Lokalizacja

Szczyrk,

Śląskie

Śląskie, Szczyrk
ID: 861044557