2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Małopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Krynica-Zdrój
Dodane 22 kwietnia 2024

CUKIERNIK Hotel Belmonte5* w Krynicy-Zdroju

Lokalizacja

Krynica-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hotel Belmonte 5* w Krynicy-Zdroju

Belmonte to nie tylko hotel – to miejsce doświadczania pełnego wypoczynku i praktykowanie umiejętności bycia „tu i teraz”. Dołącz do naszego zespołu i razem z nami kreuj luksusowa oazę wypoczynku. Gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz ciekawe wyzwania, bo zadowolenie naszych pracowników jest równie ważne jak zadowolenie naszych gości.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko: CUKIERNIK

Twój zakres obowiązków

·        produkcja półproduktów cukierniczych zgodnie z recepturą

·        dekorowanie wyrobów

·        kontrola jakości produktów

·        obsługa urządzeń elektrycznych

·        realizacja grafiku sprzątania

·        przestrzeganie standardów firmy

·        dbałość o czystość na stanowisku pracy

Nasze wymagania

·        doświadczenie - obowiązkowe

·        dyspozycyjność

·        aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

·        znajomość trendów cukierniczych

·        poczucie estetyki

·        zaangażowanie

·        kreatywność

·        umiejętność organizowania pracy swojej i zespołu

 Oferujemy:

- pracę w zespole osób łączących doświadczenie, wiedzę i pasję we wspólnym celu,

- umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu 608_774_243

miroslaw.jablonski_at_belmonte.com.pl z dopiskiem nazwy stanowiska .

Lokalizacja

Krynica-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Krynica-Zdrój
ID: 758274831