2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Mazowieckie
  6. Cukiernik, piekarz - Warszawa
  7. Cukiernik, piekarz - Ursynów
Dodane 30 maja 2024

Cukiernik do rzemieślniczej pracowni

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oddział FUNDACJI LENY GROCHOWSKIEJ, znajdujący się na warszawskim Ursynowie, zatrudni:

Samodzielnego cukiernika do rzemieślniczej pracowni

Czym się zajmujemy? :

Główne zadania:

  • Opracowywanie i realizacja receptur na ciasta, ciastka, desery i inne wyroby cukiernicze.

  • Kontrola jakości surowców i półproduktów, zarządzanie zapasami.

  • Obsługa maszyn i urządzeń cukierniczych.

  • Tworzenie i dekorowanie wypieków zgodnie z aktualnymi trendami w cukiernictwie.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania cukierni.

  • Dbanie o estetyczny wygląd wyrobów cukierniczych.

Oczekiwania:

  • Znajomość technik wypiekania, dekorowania oraz obsługi maszyn cukierniczych.

  • Umiejętność tworzenia nowych receptur i adaptacji istniejących przepisów do potrzeb klientów.

  • Wyczucie estetyki i kreatywność w dekorowaniu wyrobów cukierniczych.

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

  • Zdolności manualne i estetyczne

  • Aktualne badania sanepidowskie, potwierdzające brak przeciwwskazań do pracy w gastronomii.

  • Wytrzymałość fizyczna i gotowość do pracy w różnych godzinach, w tym wczesnym rankiem.

  • Chęć do ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Mile widziana znajomość trendów w cukiernictwie

Co zyskasz pracując z nami?:

  • Możliwość realizacji swoich pasji na tle zawodowym.

  • Pracę zupełnie inną niż te, które są znane z dużych piekarni i sieciowych cukierni.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

  • Pracę na 1 zmianę (bez nocek).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Osoby zainteresowane tą ofertą pracy, prosimy o wysłanie swojego CV, krótkiego opisu swojej osoby oraz zdjęć wypieków w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Prosimy o przesłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: "Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Fundację Leny Grochowskiej"

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 918749690