2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Mazowieckie
  6. Cukiernik, piekarz - Warszawa
  7. Cukiernik, piekarz - Ochota
Dodane 06 kwietnia 2024

cukiernik, dekorator

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Cukiernio-lodziarnia Ciastkowo zatrudni cukiernika do produkcji ciast, deserów i tortów.

 Główne zadania:

  • produkcja ciast, tortów, deserów

  • dekoracja wyrobów

  • zamówienia i kontrola jakości surowców

  • dbanie o wysoką jakość produktów

  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy

 Oczekujemy:

  • doświadczenia w produkcji cukierniczej

  • kreatywności i pasji do wypieków

  • zdolności w zakresie dekoracji wyrobów

  • aktualnych badań Sanepid

  • zaangażowania i umiejętności pracy w zespole

 Wybranej osobie oferujemy:

  • możliwość realizacji pasji, tworzenia i wprowadzania nowych produktów

  • pracę na najwyższej jakości składnikach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego, dodatkowe szkolenia

Istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu np. 4-3 dni w tygodniu.

 Zapraszamy do przesłania CV wraz ze zdjęciami własnych wypieków.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 696933830