2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Bronowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Cukiernik - Belgia - Wysoka Stawka Godzinowa

Wynagrodzenie

80 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Accent jest ekspertem numer jeden w dziedzinie rekrutacji długoterminowych pracowników kontraktowych dla firm belgijskich. Dysponujemy najbardziej rozległą siecią biur w Belgii, obejmującą 300 placówek. Każdego dnia ponad 1000 wyspecjalizowanych konsultantów pomaga znaleźć zatrudnienie ponad 18 000 osób.

Accent Foreign to nasz oddział specjalizujący się w rekrutacji pracowników zagranicznych, zarówno tych, którzy już przebywają w Belgii, jak i tych, którzy nadal przebywają w swoich krajach ojczystych, ale są zainteresowani przeprowadzką do Belgii.

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w produkcji drożdżówek

  • przygotowywanie ciast, kremów, nadzień do naszych wypieków

  • utrzymywanie porządku

Wymagania pracodawcy

  • masz doświadczenie gastronomiczne lub jesteś energiczną osobą, której robota pali się w rękach

  • jesteś kreatywny i chcesz się uczyć

  • potrafisz zadbać́ o ład i porządek w miejscu pracy,

  • nie trzeba Ci mówić́ co jest do zrobienia, bo właśnie to robisz (organizacja to Twoje drugie imię)

  • mówisz komunikatywnie po angielsku

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z belgijskim systemem plac.

  • Możliwość przejścia na kontrakt stały.

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Pomoc w wszelkich formalnościach i administracji.

  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

KRAZ nr 22675

Poszukujesz pracy w Belgii , ale ta oferta nie spełnia twoich oczekiwań?

Skontaktuj się z nami mailowo, lub telefonicznie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 868637217