2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Podkarpackie
  6. Pozostałe - Jarosław
Dodane 09 kwietnia 2024

Cukiernia zatrudni Cukiernika - Pomoc Cukiernika

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis Cukiernia "Amorek" w Jarosławiu poszukuje pracownika na stanowisko: Pomoc Cukiernika

Miejsce pracy: Jarosław

Twoje obowiązki:

ZATRUDNIONA OSOBA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • pomoc w przygotowaniu wyrobów cukierniczych zgodnie z przyjętymi standardami,
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług,
  • estetykę wyrobów,
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy.
  • pomoc w realizacji wyznaczonych prac

OD KANDYDATEK/KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy na ww. stanowisku,
  • perfekcyjnej organizacji pracy własnej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • utrzymania dyscypliny pracy i higieny.
  • zaangażowania w pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • energiczności

Wymagania:

- doświadczenie mile widziane

- wymóg posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęć jej wyrobienia

Jeśli:

- jesteś osobą z pozytywnym nastawieniem,

- lubisz pracę z ludźmi,

- kochasz słodkości to zapraszamy do naszego zespołu.

Oferujemy:

- pracę w fajnym zespole

- pracę w miłej atmosferze

- wypłatę na czas -umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem olx lub ksiegowa(małpa)vp.pl

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 751408077