2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Poznań
  7. Pozostałe - Grunwald
Dodane 09 kwietnia 2024

Cukiernia Sowa - Pracownik Obsługi Klienta - kilka lokalizacji !

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Cukiernia Sowa to miejsce, gdzie magia słodkości łączy się z obsługą na najwyższym poziomie. Jeśli masz pasję do pracy z ludźmi i kulinarną ciekawość, to możesz być właśnie Tym, kogo szukamy!

Aktualnie mamy kilka wolnych miejscu w różnych lokalizacjach na terenie Poznania :

1. Galeria Avenida - oferta skierowana do osób chcących pracować na cały etat oraz do studentów studiów stacjonarnych.

2. Stary Browar - oferta skierowana do studentów studiów stacjonarnych - praca głownie w weekendy i wybrane dni tygodnia.

3. Oś. Chrobrego 24 - oferta skierowana do studentów studiów stacjonarnych - praca głownie w weekendy i wybrane dni tygodnia.

Obowiązki:

  • Obsługa gości, zapewniając wyjątkowe wrażenia

  • Aktywny udział w procesie sprzedaży

  • Przygotowywanie i realizowanie zamówień

  • Wykonywanie prac porządkowych w lokalu

  • Dbanie o wizerunek firmy oraz o porządek w miejscu pracy

  • Praca w zespole, wspieranie kolegów z pracy

Wymagania:

  • Książeczka sanepidu

  • Dyspozycyjność w weekendy i wybrane dni tygodnia. W okresie wakacyjnym oczekujemy większej dyspozycyjności

  • Doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 28,00 zł/h do 35 zł/h - podstawa + premia

  • Pracę w przyjaznym zespole, gdzie liczy się współpraca

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w branży gastronomicznej

  • Rabat na Nasze produkty

Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do obsługi klienta i gotowością do nauki, chętnie przywitamy Cię w naszym zespole. Dołącz do Cukierni Sowa i razem z nami twórz niezapomniane słodkie chwile dla naszych klientów!