2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Podlaskie
  6. Cukiernik, piekarz - Białystok
  7. Cukiernik, piekarz - Dojlidy
Dodane 30 kwietnia 2024

Cukiernia Kresowianka zatrudni cukiernika z pasją

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DOCENIAMY CIĘ ZA TO, ŻE: masz doświadczenie w zawodzie cukiernika, wiesz, jak dbać o świeżość i jakość wypieków, znasz różnorodne receptury i jesteś na bieżąco z trendami na rynku.

MAMY DLA CIEBIE: stabilne zatrudnienie, umowę o pracę (pełny etat), pracę w systemie zmianowym dziennym, szkolenia zawodowe i specjalistyczne, wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, bony świąteczne, świadczenia socjalne, pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Wymagania: doświadczenie, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę,  umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność organizacji pracy.

Obowiązki: przygotowanie produktu do wypieku, wypiek produktu w zgodzie ze standardami firmy, obsługa maszyn i urządzeń, dbałość o najwyższą jakość produktów oraz ich powtarzalność, dbałość o czystość w miejscu pracy.

Miejsce pracy: Białystok, Dojnowska 61/1

Szukasz stałej pracy? Wyślij CV lub zadzwoń tel. 60*******12

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy
ID: 828555942