2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Puck
Dodane 23 maja 2024

Content creator- twórca treści na Social media w języku angielskim

Lokalizacja

Puck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Content creator - twarz marki

W związku z planowaną ekspansją naszych produktów na rynki zagraniczne poszukujemy osoby, która stanie się twarzą marki na anglojęzycznych social mediach.

Do podstawowych obowiązków będzie należało: tworzenie treści marketingowych w języku angielskim i polskim na platformy takie jak: Facebook, tik tok Instagram, ( również stories mówione), YouTube, obsługa zapytań klientów indywidualnych i hurtowych, które będą pojawiały się na powyższych kanałach.

Kolejnym etapem będzie utworzenie i prowadzenie grupy ambasadorek naszej marki: nabór, kontakt z wybranymi, budowanie trwałej relacji zarówno online jak również na spotkaniach branżowych.

Szukamy osoby otwartej na nowe wyzwania, ukierunkowanej na rozwój, niemającej problemu z pokazywaniem swojego wizerunku :)

W tematyce branży, produktów, budowania grupy ambasadorek itp, wszystkiego Cię nauczymy - musisz tylko swobodnie poruszać się w obszarze SM.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się sklepem internetowym działającym w branży beauty. Specjalizujemy się w sprzedaży elementów wyposażenia salonów kosmetycznych. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług zarówno klientom detalicznym, jak i hurtowym, z naciskiem na profesjonalizm i zaangażowanie.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i publikowanie angażujących treści marketingowych na Facebooku, Instagramie Tik - Toku i YouTube.

  • Obsługa zapytań klientów i nawiązywanie relacji z klientami hurtowymi poprzez kanały Social Media

  • Współpraca z zespołem w celu opracowywania strategii marketingowych

  • Kontakt i opieka nad grupą ambasadorek marki

  • Udział w wyjazdach na targi i mistrzostwa branżowe

  • Prowadzenie firmowych lajwów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Doświadczenie w tworzeniu treści w Social Mediach (może być również prywatne)

  • Znajomość podstawowych narzędzi do obróbki filmów i zdjęć

  • Samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność sprzedaży i budowania relacji z klientami

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 7 h dziennie (35 h tygodniowo) od poniedziałku do piątku

  • Możliwość uczestnictwa w branżowych wydarzeniach i targach

  • Delegacje krajowe oraz zagraniczne

  • Pracę zdalną, hybrydową lub stacjonarną w zależności od lokalizacji

Prosimy o przesłanie CV

Lokalizacja

Puck,

Pomorskie

Pomorskie, Puck
ID: 920226784