2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gdynia
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Orłowo
Dodane 03 kwietnia 2024

Concept Manager oraz Doradca Klienta w Concept Store - CH Klif Gdynia

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Orłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyKadra kierownicza

Patchwork Concept Store to innowacyjny i nietuzinkowy koncept sklepów typu POP-UP. Tworzymy sieć multibrandowych sklepów tematycznych, które odznaczają się kreatywną ideą i są dedykowane Klientom poszukującym alternatywy dla standardowych sieciówek i chińskich produktów. Nasze sklepy są miejscem, gdzie inspiracja spotyka się z niestandardowymi rozwiązaniami, a oczekiwana jakość i pomysłowość są priorytetem.

Poszukujemy osoby na stanowisko Concept Menagera, który doskonale odnajdzie się w damskim sklepie z bielizną - Na Dobranoc w Galerii Klif Gdynia.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie funkcjonowania strefy modowej zgodnie z wewnętrznymi standardami

  • nadzór i organizacja działania sklepu

  • obsługę klienta

  • przyjmowanie dostaw

  • ekspozycję towaru

  • raportowanie wyników sprzedaży

  • pozyskiwanie marek

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • dyspozycyjność również w weekendy (soboty)

  • zainteresowanie modą

  • dynamiczna osobowość

  • mile widziany status studenta

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie

  • praca z renomowanymi polskimi markami

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i poszerzenia swojego zakresu kompetencji w przyjaznym i wspierającym środowisku pracy.

  • natychmiastowe rozpoczęcie pracy :)

  • umowa o pracę po okresie próbnym

Mamy do Ciebie 3 pytania:

• Znasz się na modzie i masz oko do detali?

• Chcesz się rozwijać w branży modowej?

• Masz dynamiczną osobowość i lubisz interakcję z ludźmi?

Jeśli odpowiedź brzmi 3x TAK - nie zwlekaj, to oferta właśnie dla CIEBIE :)

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Orłowo
ID: 909150493