2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Częstochowa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Podjasnogórska
Dodane 30 kwietnia 2024

CMB Częstochowa - Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej i Inwestycyjnej

Lokalizacja

Częstochowa, Podjasnogórska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

CMB Częstochowa, lider w branży płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek, poszukuje energicznej i skutecznej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Hurtowej i Inwestycyjnej. Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania, jest zorientowana na wyniki i posiada doświadczenie w sprzedaży oraz aktywnym pozyskiwaniu klientów, zapraszamy do aplikowania.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w sektorze inwestycji.

  • Obsługa oraz rozwijanie relacji z obecnymi klientami hurtowymi.

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

  • Reprezentowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub branży budowlanej.

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność.

  • Zdolności negocjacyjne i umiejętność budowania relacji biznesowych.

  • Umowę o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników.

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

  • Cykl szkoleń produktowych oraz wstępne przeszkolenie.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznym środowisku!

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Częstochowa, Podjasnogórska
ID: 914010574