2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Zachodniopomorskie
  6. Fryzjer, barber - Kołobrzeg
Dodane 24 kwietnia 2024

Clean Cut Ladies zatrudni fryzjera/fryzjerkę damską!

Wynagrodzenie

6 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnimy fryzjerkę damską / fryzjera damskiego!

Clean Cut to bardzo szybko rozwijająca się marka beauty w Kołobrzegu. Jeśli chcesz pracować w miejscu, gdzie jakość jest najważniejsza, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

- strzyżenie włosów,

- wykonywanie fryzur okolicznościowych,

- koloryzacja włosów,

- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na włosy,

- obsługa klienta,

- doradztwo przy wyborze fryzury.

Wymagania:

- ukończona szkoła fryzjerska, bądź odpowiedni kurs,

-doświadczenie w zawodzie

Mile widziane:

- podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

- ukończone szkolenia z zakresu fryzjerstwa.

Co możemy Ci zaoferować:

- wysokie wynagrodzenie (6*********00 zł brutto),

- umowę o pracę lub inną dogodną formę zatrudnienia,

- regularne szkolenia finansowane przez pracodawcę,

- pracę w nowym, gustownie urządzonym, funkcjonalnym salonie,

- pracę w świetnej lokalizacji,

- wysokiej jakości sprzęt oraz kosmetyki,

- integracje pracownicze.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 751974552