Dodaj ogłoszenie
Celestyna
Dodane 19 września 2024

(cz) Pakowanie kosmetyków

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Ciechanów.

W SGP APT czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,

  • praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • 4300 zł brutto miesięcznie,

  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w SGP!

Zakres zadań:

  • pakowanie kosmetyków,

  • praca na linii produkcyjnej.

Oczekiwania wobec Kandydatów

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • rzetelność i zaangażowanie,

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 902426516