2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 04 kwietnia 2024

Cieśli/zbrojarz/murarz na budowu

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma budowlana EL BUD GROUP Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego cieśli/zbrojarza/murarz do pracy przy różnych projektach budowlanych.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy cieśla/zbrojarz/murarz

Znajomość materiałów budowlanych oraz technik montażu;

Dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;

Umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

Zbrojenie elementów betonowych;

Murowanie fundamentów; bloczki betonowe, ścian budynków wielorodzinnych: porotherm / silikaty na zaprawie cementowej;

Montaż i demontaż szalunków;

Praca zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami bezpieczeństwa.

Oferujemy:

Regularne i atrakcyjne zarobki

Stabilne zatrudnienie według umowy o pracę na pełny etat

Pełne wyposażenie (odzież i narzędzia)

Bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie

Bezpłatny dojazd do pracy

Zatrudnimy pracowników indywidualnych oraz całe zespoły/brygady

Praca w okolicach Katowice, Tarnowskie Góry, Chorzów, Bytom. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48**********72 Kamil

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 908397738