2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Starogard Gdański
Dodane 26 kwietnia 2024

Cieśla, zbrojarz Szwecja (Sztokholm, Goteborg)

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

G&M Sp. z o.o.

Jesteśmy wysoko specjalistycznym przedsiębiorstwem budowlanym w zakresie konstrukcji żelbetowych obiektów kubaturowych i mostowych. Firma G&M powstała w 2001 r. Dziś firma G&M dysponuje doświadczoną kadrą.

Poszukujemy do pracy cieśli oraz zbrojarzy (mile widziane brygady) do pracy w Szwecji (Sztokholm, Goteborg).

Link do strony internetowej firmy: www.gm.biz.pl

Strony na Facebook: G&M Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie zbrojenia,

- wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych,

- montowanie szkieletów zbrojeniowych,

- formatowanie szalunków w konstrukcjach,

- montowanie gotowych form ze stali bądź drewna wraz z ich właściwym przygotowaniem,

- wykonanie wszelkich konstrukcji z drewna niezbędnych na placu budowy,

- itp.

Wymagania:

- dowód osobisty wydany w roku 2015 lub później lub ważny paszport (warunek konieczny),

- praktyczna znajomość technologii szalunkowych,

- umiejętność pracy w zespole,

- doświadczenie w branży budowlanej,

- mile widziane umiejętności czytania rysunku technicznego,

- mile widziana znajomość j. angielskiego,

- mile widziane prawo jazdy kat. B,

- uczciwość,

- sumienność i zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,

- stawka godzinowa,

- rotacyjny system pracy (podstawowy system 3 tygodnie / 1 tydzień),

- przeloty, zakwaterowanie oraz transport na terenie Szwecji w systemie rotacyjnym (nieodpłatnie),

- atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

- niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą,

- możliwość ubezpieczenia grupowego,

- współpracę z najlepszymi firmami w branży.

Proszę wpisać w CV lub we wiadomości ile wynosi okres wypowiedzenia lub od kiedy kandydat mógłby rozpocząć pracę.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 859338926