2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Aniołki
Dodane 09 maja 2024

Cieśla/Zbrojarz - Wysokie zarobki/szybki wzrost zarobków

Wynagrodzenie

35 - 55 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

Zbuduj razem z nami przyszłość budownictwa!

Zapraszamy dołączenia do dynamicznego zespołu, w którym Twoje umiejętności jako Cieśla Szalunkowego oraz Zbrojarz staną się kluczowym elementem innowacyjnych projektów. Jesteśmy liderem branży, a teraz szukamy doświadczonego Mistrzów budowy, gotowych na fascynujące wyzwania i kształtowanie nowych standardów w budowie.

Natychmiastowe zatrudnienie!

  • Obowiązki:

    • Montaż i poziomowanie szalunków

    • Wykonywanie zbrojenia zgodnie z obowiązującym rysunkiem budowlanym

    • Współpraca z zespołem budowlanym

    • Zapewnienie wysokiej jakości wykonania prac

    Wymagania:

    • Doświadczenie jako Cieśla Szalunkowy / Zbrojarz

    • Umiejętność czytania rysunków technicznych

    • Dokładność i skrupulatność w pracy

    • Punktualność

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    • Dynamiczną atmosferę pracy

    • Możliwość rozwoju zawodowego

    • Szkolenia

    • Odzież robocza

    • Transport do miejsca pracy

    • Zakwaterowanie

    • Pomoc prawna

    • Możliwość pracy w soboty

    • Decyzja wobec formy zatrudnienia

    • Przyjazne środowisko pracy, oparte na wzajemnym szacunku i współpracy

    • Stabilność zatrudnienia (ciągłość kontraktów)

    Dodatkowe korzyści:

    • Elastyczny czas pracy, dostosowany do potrzeb zespołu

    • Pakiet socjalny, obejmujący opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

    • Możliwość udziału w szkoleniach branżowych i rozwoju zawodowego

    • Bonusy motywacyjne za osiągnięcia i zaangażowanie

    • Nowoczesne narzędzia i sprzęt pracy, zapewniające efektywność i komfort

    • Udział w innowacyjnych projektach budowlanych, które stanowią wyzwanie dla profesjonalistów z branży

    • Korporacyjne wydarzenia i integracje, budujące atmosferę współpracy i przyjaźni w zespole

  • Pilna rekrutacja! Nie przegap szansy na dołączenie do innowacyjnego zespołu budowlanego! Aplikuj już teraz, aby być częścią naszych fascynujących projektów!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 911286961